Konferencja infraXstructure 2017

Page content

InfraXstructure Logo

infraXstructure 2017 - techniczne święto inżynierów. Znamy agendę!

Już 20 kwietnia 2017 widzimy się po raz trzeci podczas infraXstructure! To praktyczna konferencja Data Center, Cloud i DevOps tworzona przez inżynierów dla inżynierów. Mocno techniczna, treściwa i stworzona z myślą o specjalistach tych dziedzin. Jeśli zajmujesz się Data Center, Cloudem, DevOps, kontereryzacją, wirtualizacją, Dtrace, IasS i chcesz poznać doświadczenia specjalistów zajmujących się tymi zagadnieniami - infraXstructure zostało stworzone właśnie dla Ciebie.

Wydarzenie skierowane jest do profesjonalistów zarządzających systemami

i infrastrukturą centr danych, zajmujących się kolokacją, odzyskiwaniem oraz zabezpieczaniem danych, architekturą IT, systemami cloudowymi, przechowywaniem danych, serwerami oraz ciągłością biznesową.

Jak co roku organizatorzy uciekają od marketingowej papki, gwarantując Wam konkretne rozwiązania, unikalne wdrożenia, niezależne opinie i odważne porównania.

Kto wystąpi na scenie?

Siła infraXstructure to przede wszystkim zaawansowane, praktyczne i najbardziej istotne tematy. Podczas kolejnej edycji konferencji nie zabraknie dyskusji o nowych rozwiązaniach z perspektywy użytkowników, ich wrażeń i opinii.

Na infraXstructure 2017 pojawi się między innymi Kamil Stawiarski - niekwestionowany ekspert Oracle, który jako jedyny w Polsce otrzymał nagrodę Oracle ACE. Swoim doświadczeniem podzieli się także Piotrek Jabłoński, najlepszy speaker PLNOG17, promotor sieci programowalnych i wszechstronny specjalista systemów. Łukasz Kałużny natomiast opowie o najczęściej popełnianych błędach przy wykorzystywaniu IasS w Microsoft Azure.

To tylko próbka tego, co będzie się działo 20 kwietnia w Babce do Wynajęcia - więcej treściwych wykładów znajdziecie w agendzie!

Skorzystaj z doświadczenia ekspertów

Czerpanie z profesjonalnej wiedzy prelegentów, szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i poznanie innych specjalistów z branży to tylko część korzyści, które niesie ze sobą uczestnictwo w infraXstructure. Właśnie dlatego warto się zarejestrować i zapewnić sobie miejsce na tym niezwykłym wydarzeniu.

Nie może Cię tam zabraknąć!

Rejestracja już ruszyła, a dla czytelników bloga wojcieh.net organizator przygotował specjalną zniżkę! Aby kupić bilety o 15% taniej, wystarczy podczas rejestracji podać kod “wojcieh15”.

Śledźcie konferencję na Facebooku i Twitterze, gdzie organizator obiecuje nadawać na bieżąco o wszystkich nowościach!

wojcieh.net patronem konferencji infraXstructure 2017

Jest mi niezmiernie miło ogłosić iż mój blog jest partnerem społecznościowym konferencji infraXstructure. W związku z tym poza zniżką 15% na zakup wejściówek na konferencję będę miał do rozdania kod uprawniający do darmowej rejestracji o wartości 599zł (to wartość dla spóźnialskich 😉 ) i dwie nagrody o łącznej wartości 200zł.

Jak dostać wejściówkę i wziąć udział w konferencji infraXstructue 2017? To bardzo proste - 02.04.2017 opublikuję wpis na blogu gdzie będzie znajdować się kilka prostych pytań na które będziecie musieli odpowiedzieć. Do zobaczenia na konferencji!