Dokładnie 21.07.2009 pojawiłem się pierwszy raz w moim obecnym miejscu pracy czyli IBM.

Jak większość z nas gdy pojawiamy się pierwszy raz w nowym miejscu pracy byłem podekscytowany i trochę przestraszony zarazem. Nowe miejsce, nieznane mi osoby jednym słowem wielka niewiadoma. Dzisiaj z perspektywy czasu muszę przyznać, że nie było tak źle.

Obecnie po roku pracy muszę szczerze przyznać iż nie żałuję swojej decyzji podjętej w maju tamtego roku. Jestem ze swojej pracy zadowolony, robię rzeczy, które lubię i sprawia mi to przyjemność. Przy “okazji” nauczyłem się ogromnej ilości nowych rzeczy związanych z serwerami Windows a od niedawna wspieram również VMware z czego bardzo się cieszę. Przede wszystkim cieszę się również z faktu, iż mogę pracować z bardzo dobrymi specjalistami, którzy również są moimi dobrymi znajomymi.

Kolejny fakt to możliwość kontynuowania nauki do MCSE poprzez i zdawanie egzaminów Microsoft (jeszcze dwa zaplanowane na ten rok).

Nie pozostaje mi nic innego jak odliczać do kolejnego roku.

Social Media

Wojciech Marusiak

Cloud Solution Architect at Microsoft
I am an innovative and experienced IT professional with over 13 years in the IT industry.

My experience and skills have been proven by leading vendor certifications like AWS, Alibaba Cloud, VMware, and Microsoft. I contribute to the IT community and I received VMware vExpert 2014 - 2019, vExpert Pro and VMware vExpert NSX 2017 Award.

My blog wojcieh.net - was voted #76 in Top vBlog 2018 contest!

Do what you love, and you’ll never work another day in your life.
Wojciech Marusiak
Social Media