Egzamin TS: Configuring Microsoft Windows Vista Client zdany

Witam,

chwile była cisza na blogu spowodowana przygotowaniami do egzaminu 70-620 TS: Configuring Microsoft Windows Vista Client.

Egzamin zdałem jako pierwszy uczestnik darmowego szkolenia finansowanego z Unii Europejskiej o którym pisałem tutaj. Na egzaminie była ogromna ilość symulacji ? niektóre z nich nie były trudne, wręcz były banalne. Pytania nie były specjalnie trudne ale co do niektórych miałem wątpliwości. Chodziło przede wszystkim o programy, których nie używam na codzień (Defender, Mail, Calendar,Media Player, Internet Explorer 😉 ).

W każdym razie polecam egzamin na rozpoczęcie ścieżki certyfikacyjnej Microsoftu, lecz ostrzegam iż później nie jest tak łatwo.

Jak zwykle aktualny transkrypt dostępny jest po adresem http://www.microsoft.com/learning/mcp/transcripts numer to 778033 a access code wmarusiak.

Obecnie uczę się intensywnie do egzaminu beta 71-680 TS: Windows 7, Configuring ? zakres egzaminu nie jest już tak prosty jak w Viście. Trzymamy kciuki bo zdaję go 14.05 w OPTeam Rzeszów.