infraXstructure2016-logo

Jako osoba która od ładnych kilku lat bawi się w IT przeżyłem i widziałem wiele. Najbardziej lubiałem konferencje bo po pierwsze był zazwyczaj to płatny dzień pracy, a po drugie możliwość poznania nowych technologi i nawiązania nowych kontaktów. Dzisiaj chciałbym zaprosić Was drodzy czytelnicy do uczestnictwa w konferencji infraXstructure.

W konferencji zapowiedziało udział wiele gwiazd polskiego IT – pozwolę wymienić sobie kilka nazwisk: Jarek Zieliński (Inleo Sp. z o.o.), Mirek Burnejko (Microsoft), Paweł Serwan (lider Polskiej Grupy Citrix) czy Krzysztof Waszkiewicz (Netology).

Agenda

Nie będę kopiował całej agendy bo jest to bez sensu. Zapraszam do odwiedzenia strony konferencji gdzie możecie zapoznać się ze szczegółami. Wszystkie sesje zapowiadają się fantastycznie a poniżej lista sesji które szczególnie polecam:

Miejsce konferencji

Druga edycja konferencji infraXstructure odbędzie się 20 kwietnia w hotelu Mariott w Warszawie

Po konferencji

Na zakończenie konferencji organizatorzy zaplanowali losowanie nagród oraz spotkanie na piwie! Więcej informacji znajdziecie na stronie http://2016.infraxstructure.com/pl/news/5/.

Rejestracja

Aby zarejestrować się na konferencję kliknij w link http://2016.infraxstructure.com/registration/.

 

 

 

 

Social Media

Wojciech Marusiak

Cloud Solution Architect at Microsoft
I am an innovative and experienced IT professional with over 13 years in the IT industry.

My experience and skills have been proven by leading vendor certifications like AWS, Alibaba Cloud, VMware, and Microsoft. I contribute to the IT community and I received VMware vExpert 2014 - 2019, vExpert Pro and VMware vExpert NSX 2017 Award.

My blog wojcieh.net - was voted #76 in Top vBlog 2018 contest!

Do what you love, and you’ll never work another day in your life.
Wojciech Marusiak
Social Media